w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Monter foteli

Poznań, wielkopolskie, Polska
258 dni temu

To ogłoszenie wygasło 222 dni temu

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Monter foteli

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Numer ref.: 10/ws

Zakres obowiązków:

• składanie stelaży foteli
• naciąganie poszycia na stelaże foteli
• dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym,
• zaangażowania w powierzone obowiązki
• sprawności manualnej
• doświadczenie mile widziane

Czego oczeujemy?

umowę o pracę - po miesiącu możliwość podpisania umowy bezpośrednio z pracodawcą
• wynagrodzenie na start do 3800 zł brutto
bogaty pakiet socjalny: dopłata do posiłków, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, karta multisport, dodatki wypłacane w okresie świątecznym
• 180 - 280 zł brutto zwrot kosztów za dojazdy w zależności od km
regularne podwyżki wynagrodzenia podstawowego wg. osiągnięć
miejsce pracy: SADY

Aplikuj

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@workservice.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Praca w mieście