2Take.it Sp. z o.o.

2take.it to startup - producent nowoczesnych programów lojalnościowych i rekomendacyjnych (platforma customer engagement) szuka:

Managera ds. Sprzedaży i Marketingu

Manager ds. Sprzedaży i Marketingu - Praca zdalna - Cała Polska

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

- rozwój kompleksowej komunikacji marketingowej (oferta, prezentacje, strona WWW, blog, artykuły do prasy itd.)

- współpraca z samodzielnie dobranymi podwykonawcami (grafika, copywriting, agencje PR, handlowcy)

- domykanie sprzedaży z potencjalnie zainteresowanymi klientami, również korporacyjnymi (rozmowy video, telefony, maile, rzadko bezpośrednie prezentacje u klienta )

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (marketing/reklama/psychologia/socjologia)

- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

- doświadczenie w sprzedaży dla dużych firm

- praktyczne wykorzystanie schematów komunikacji typu AIDA

- umiejetność obslugi systemów Adwords/Analytics/Wordpress

- znajomość zagadnień SEO

- samodzielność i nastawienie na efekt

- mile widziana znajomość systemów marketing automation

- chęć uczenia się i rozwoju

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającym się startupie

- wysokie premie za efekty