Zastępca Głównej Księgowej

Tarnów, dolnośląskie, Polska Tarnów, kujawsko-pomorskie, Polska Tarnów, lubelskie, Polska Tarnów, lubuskie, Polska Tarnów, łódzkie, Polska Tarnów, małopolskie, Polska Tarnów, mazowieckie, Polska Tarnów, opolskie, Polska Tarnów, pomorskie, Polska Tarnów, podkarpackie, Polska Tarnów, podlaskie, Polska Tarnów, śląskie, Polska Tarnów, świętokrzyskie, Polska Tarnów, warmińsko-mazurskie, Polska Tarnów, wielkopolskie, Polska Tarnów, zachodniopomorskie, Polska
95 dni temu

Miejsce pracy: Tarnów

Region: Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • przygotowywanie bilansu, RZiS, raportów oraz sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, sprawozdań GUS i inne,
  • nadzór nad przestrzeganiem dokumentów finansowych i księgowych
  • należyte przechowywanie i zabezpieczanie dokumentacji finansowo-księgowej
  • inne zadania księgowe oraz współpraca z innymi wydziałami
  • wycena kontraktów długoterminowych
  • zarządzanie podległym zespołem
  • sporządzanie dokumentacji Polityki rachunkowości i innych

Poszukiwane kompetencje:

  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego oraz zasad rachunkowości w tym MSR, MSSF
  • umiejętność obsługi programu ENOVA - mile widziana
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • aangażowanie w wykonywane obowiązki
  • sumienność, rzetelność bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość tematyki z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność wykonywania sprawozdań finansowych wg MSR
  • umiejętność wycen kontraktów długoterminowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w kontaktach z US

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • szkolenia
  • pakiet socjalny

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.