Senior .NET Developer

Warszawa, mazowieckie, Polska
139 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla międzynarodowego lidera systemów ERP który od ponad 20 lat działa na rynku krajowym dostarczając najwyższej klasy rozwiązania informatyczne dla małych i średnich firm poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201901/19010010

Deco

Obowiązki:
  • Pełnienie kluczowej roli przy projektowaniu zmian jako Produict Designer
  • Rozwój produktu i jego funkcjonalności
  • Udzielanie wsparcia merytorycznego zespołowi programistów jako Tech Lider
  • Przewodzenie procesom ewaluacji narzędzi , technologii, standartów prac
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość .NET
  • Bardzo dobra znajomość WPF
  • Bardzo dobra znajomość Dev Express
  • Bardzo dobra znajomość SQL Server
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Mile widziane:

  • Znajomość języka C++
  • Znajomość Entity Framework
  • Znajomość MFC , TFS
  • Orientacja w rynku produktów i rozwiązań klasy ERP
  • Znajomość zagadnień biznesowych z zakresu finansów oraz księgowości
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bonus roczny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do parkingu