Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

Workplace: Warszawa

Region: mazowieckie

Ref. number: PL67080729_E1

Regionalne Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych znajdujące się w Warszawie, to jedno z pięciu tego typu centrów ABB na świecie, tworzących innowacyjne, dostosowane do potrzeb europejskich klientów stanowiska zrobotyzowane, w zakresie pakowania, sortowania i paletyzacji. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko : Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży, jeśli chcesz nam pomóc w rozwoju – Aplikuj!

Zadania:

  • Będziesz odpowiedzialny za opiekę i budowanie długofalowych relacji z klientami;
  • Będziesz pozyskiwać nowych klientów dla naszych produktów i usług o wysokiej jakości;
  • Będziesz dbał o rozwój swojego segmentu firm (branża spożywcza, kosmetyczna, chemiczna);
  • Będziesz współpracował z działem koncepcyjnym przy opracowywaniu rozwiązań technologicznych;
  • Będziesz planował, organizował i zarządzał swoim czasem pracy;
  • Będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, mechanika, logistyka);
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń przeznaczonych do pakowania, paletyzacji i sortowania (pick and place);
  • Mile widziana znajomość programu SalesForce;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Prawo Jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie :

  • Wiedza i/lub doświadczenie w branży spożywczej, kosmetycznej lub chemicznej;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • Praca z dużymi graczami na rynku customer goods;
  • Premia handlowa – uzależniona od wyników pracy;
  • Prywatna opieka medyczna, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Cykliczne szkolenia produktowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzule: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.