Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Warszawa, mazowieckie, Polska
76 dni temu

ZnanyLekarz, czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym NA ŚWIECIE, który ułatwia pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówić się on-line na wizytę. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma, przez ponad 6 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.

Chcesz dołączyć do jedynego takiego w Polsce zespołu Customer Success i wspierać lekarzy w zarządzaniu ich gabinetami, by osiągali same sukcesy? Więcej o naszym produkcie znajdziesz tu.

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, śmiało czytaj dalej :) Jak się u nas pracuje możesz śmiało podejrzeć na Facebooku i Instagramie :)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

ZnanyLekarz czyli?

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za

  • wsparcie techniczne naszych klientów oparte na bieżącym kontakcie telefonicznym i mailowym,
  • zbieranie od placówek informacji dotyczących ich potrzeb i problemów jakie napotykają,
  • zgłaszanie błędów do działu IT (jira),
  • utrzymanie dobrych relacji z klientami,
  • aktywne testowanie nowych rozwiązań dla naszych klientów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli...

  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (najlepiej w zakresie wsparcia technicznego),
  • znasz angielski na poziomie min. B1 i swobodnie się nim posługujesz,
  • otwartość, komunikatywność i analityczne myślenie to Twoje mocne strony,
  • kręci Cię wyłapywanie błędów w działającym oprogramowaniu oraz nowe technologie :)
  • potrafisz organizować sobie czas pracy oraz wyznaczać priorytety,
  • ludzie opisują Cię jako osobę pewną siebie,

Oferujemy

Co proponujemy w zamian?

  • umowę o pracę: 3 miesięczny okres próbny, potem umowę na czas nieokreślony,
  • opcje na udziały po 6 miesiącach (więcej o ESOPie znajdziesz tu),
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
  • pakiet medyczny,
  • kreowanie swojej kariery w firmie,
  • domową atmosferę - owocowe poniedziałki i środy, piwne piątki, śniadania firmowe,
  • szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.

Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra! Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić Cię do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!!

Prosimy, o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dołączenie do aplikacji CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane..

opis opis opis