eco in Sp. z o. o. Sp. k.

Firma eco in specjalizująca się od 20 lat w produkcji i sprzedaży materiałów do szyb zespolonych.

SPECJALISTY DO SPRAW SPRZEDAŻY

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • planowanie i realizację sprzedaży
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • budowanie i podtrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo techniczne

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane techniczne (mile widziani studenci piątego roku)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów
  • prawo jazdy kat. B, gotowość do wyjazdów służbowych
  • poszukujemy osoby komunikatywnej, dyspozycyjnej i zaangażowanej
  • nie wymagamy wieloletniego doświadczenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji i ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę w zgranym i bezkonfliktowym zespole
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego
  • samochód służbowy – również do użytku prywatnego
  • wynagrodzenie 4500 zł brutto w okresie próbnym 3 miesiące
Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail rekrutacja@ecoin.pl Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Proszę o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez eco in sp. z o.o. sp.k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.