Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Warszawa, mazowieckie, Polska
110 dni temu

ZnanyLekarz, czyli?

Jesteśmy największym serwisem internetowym NA ŚWIECIE, który ułatwia pacjentom wymianę opinii o lekarzach oraz umówić się on-line na wizytę. Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak! Firma, przez ponad 6 lat istnienia, z serwisu z opiniami o lekarzach przekształciła się w największy marketplace medyczny i software dla lekarzy.

Chcesz dołączyć do jedynego takiego w Polsce zespołu Customer Success i wspierać lekarzy w zarządzaniu ich gabinetami, by osiągali same sukcesy? Więcej o naszym produkcie znajdziesz tu.

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, śmiało czytaj dalej :) Jak się u nas pracuje możesz śmiało podejrzeć na Facebooku i Instagramie :)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

ZnanyLekarz czyli?

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za

  • profesjonalną, posprzedażową obsługę klienta (placówki medyczne) opartą na bieżącym kontakcie bezpośrednim, telefonicznym i mailowym,
  • wdrażanie klienta w nasze usługi i prezentowanie najbardziej efektywnych rozwiązań oferowanych przez ZnanegoLekarza,
  • wspieranie rozwoju placówki, doradztwo w zakresie jak najskuteczniejszego wykorzystania funkcjonalności naszego produktu i pomaganie klientowi w osiągnięciu jego celów,
  • utrzymanie dobrych relacji,
  • współpracę z innymi działami i aktywnym testowaniem nowych rozwiązań dla naszych klientów.

Wymagania

Poszukujemy właśnie Ciebie jeśli...

  • posiadasz doświadczenie w telefonicznej i/lub bezpośredniej obsłudze klienta biznesowego,
  • otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów to Twoje mocne strony,
  • lubisz rozmawiać i prowadzić spotkania biznesowe,
  • potrafisz organizować sobie czas pracy oraz wyznaczać priorytety,
  • ludzie opisują Cię jako osobę pewną siebie,
  • jednodniowe delegacje nie są Ci straszne!

to jest to oferta dla Ciebie! Natomiast nie przejmuj się jeśli nie spełniasz wszystkich wymagań, reszty nauczymy Cię u nas :)

Oferujemy

Co proponujemy w zamian?

  • umowę o pracę: 3 miesięczny okres próbny, potem umowę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjną podstawę (min. 2300 netto) + prowizje + opcje na udziały po 6 miesiącach,
  • pracę zdalną (okazjonalnie),
  • wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty oraz szkolenia,
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
  • pakiet medyczny,
  • kreowanie swojej kariery w firmie,
  • kwartalne wyjścia integracyjne,
  • kreatywne środowisko pracy w nowoczesnym biurze z hamakami i konsolą,
  • domową atmosferę - owocowe poniedziałki i środy, piwne piątki, śniadania firmowe,
  • szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.

Jeśli dobrnąłeś w czytaniu tutaj, to być może oznacza że chcesz swoją osobą wesprzeć nasz zespół, ekstra! Nie pozostało nam nic innego jak zachęcić Cię do kliknięcia w “Aplikuj”.

Do zobaczenia w procesie rekrutacyjnym!

Prosimy, o dołączenie do CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji."

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

Prosimy o dołączenie do aplikacji CV zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZnanyLekarz sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa podanych przeze mnie danych osobowych, w tym mojego wizerunku, dla potrzeb procesu rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami o przetwarzaniu moich danych osobowych przez ZnanyLekarz sp. z o.o. w związku z procesem rekrutacji.”

Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane..

opis opis opis