Specjalista ds. Administracji Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie, Polska
48 dni temu

Polska, Warszawa 32155/001 Contract

Naszym Klientem jest wiodący, światowy producent precyzyjnych technologii optycznych i cyfrowych, który oferuje innowacyjne rozwiązania znajdujące zastosowanie w najnowocześniejszych systemach medycznych, aparatach cyfrowych i osiągnięciach naukowych. Misją firmy jest wykorzystywanie wielokrotnie nagradzanych, zaawansowanych technologicznie produktów do poprawy zdrowia ludzi oraz do zwiększania ich bezpieczeństwa i zadowolenia z życia.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Administracji Sprzedaży.

Opis stanowiska / Job description:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu (praca w systemie SAP)
  • Prowadzenie aktualnej dokumentacji zamówień
  • Monitorowanie dostępności towaru oraz terminów dostawy zgodnie z warunkami umowy handlowej
  • Przygotowanie oraz wysyłka instrukcji obsługi, kart gwarancyjnych, protokołu instalacji do kontraktów
  • Terminowe wystawienie faktur zgodnie z umową handlową i wysłanie ich do klienta
  • Kontrola zgodności umów z obowiązującymi wytycznymi
  • Pomoc w organizacji wystaw i kongresów (zgłoszenia, zamówienia stoisk, reklam, płatności, rezerwacja hoteli itp.)
  • Zarządzanie sprzętem demo oraz kontrola umów użyczenia sprzętu
  • Współpraca z zespołem handlowym, działem logistyki oraz serwisem

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP mile widziane
  • Multizadaniowość oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Łatwość nawiązywania relacji
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kontrakt czasowy - umowa o pracę na czas określony (XI. 2019)
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie będącej liderem w branży medycznej
  • Ciekawą pracę i niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page