w aktówce
TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Polski software house z 15 letnim doświadczeniem, które wykorzystuje do tworzenia najnowocześniejszych złożonych systemów dla swoich klientów w obszarach tworzenia stron internetowych, rozbudowanych systemów webowych klasy B2B i B2C, a także w dostarczaniu najwyższej klasy bezpośredniego outsourcingu swoich doświadczonych deweloperów, wraz z oddziałem na Filipinach poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko:

Regular PHP Developer

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201901/19010021

Deco

Obowiązki:
  • Zapewnienie bieżącego utrzymania i rozwoju aplikacji biznesowych,
  • Programowanie w języku PHP,
  • Praca przy projektach o różnej wielkości dla polskich i zagranicznych klientów firmy,
  • Praca w zespole scrumowym
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość PHP5 lub PHP7
  • Znajomość frameworka Symfony lub Laravel
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wyjścia integracyjne
  • Świeże owoce
  • Pokój gier
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Piątkowe grile