Przedstawiciel Finansowy

Warszawa, mazowieckie, Polska
11 dni temu

Nationale Nederlanden

Jesteśmy międzynarodową uznaną na rynku firmą zajmującą się tematem kompleksowych rozwiązań finansowych dla firm i klientów indywidualnych.

Obecnie w związku z rozwojem naszego oddziału poszukujemy nowych doradców.

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

jako nasz dordaca będziesz odpowiedzialny za odbywanie profesjonalnych spotkań handlowych zarówno wsród klinetów indywidualnych jak i biznesowych

Wymagania:

- wykształcenie min średnie

- niekaralność

- prawo jazdy kat. B

- silne nastawienie na cele

- zaangażowanie i ambicja

- chęć do rozwoju

- mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientem

Oferujemy:

- pracę w jednym z najlepszych oddziałów w kraju

- wynagrodzenie podstawowe plus prowizje

- kompleksowe wdrożenie do pracy pod okiem specjalistów

- możliwość rozwoju menadżerskiego

- benefity pozapłacowe (medicover, multisport, ubezpieczenie)

- konkursy i nagrody