Księgowy w dziale Księgi Głównej

Warszawa, mazowieckie, Polska
44 dni temu

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.
Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.
Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: ENG/GL/WAW/1014/2018

Zadania:

  • Przygotowywanie raportów dotyczących środków trwałych, rozliczeń międzyokresowych, kosztów, zobowiązań oraz rezerw
  • Zapewnienie dokładnego i terminowego procesu zamknięcia miesiąca
  • Przeprowadzanie przeglądu kont pod kątem błędów i pominięć
  • Przygotowywanie i przeglądanie uzgodnień bilansowych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Klienta w sposób terminowy i dokładny
  • Zapewnienie wsparcia podczas audytu, odpowiadanie na zapytania audytorów

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zawansowanym (min. B2/C1)
  • Zaawansowana znajomość Excel
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub kwalifikacje zawodowe (np. ACCA)
  • Minimum 2 lata odpowiedniego doświadczenia na stanowisku księgowym
  • Elastyczność, szczególnie w okresie zamknięcia miesiąca
  • Komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karta lunchowa)
  • Dogodną lokalizację i nowoczesne biuro
  • Liczne inicjatywy wspierające integracje pracowników

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.