Java 8 Software Developer

Lublin, lubelskie, Polska
2 dni temu
TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla naszego Klienta, polskiej formy tworzącej rozwiązania IT dla branży handlowej i finansowej, będącej na polskim rynku od ponad 15 lat szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: GL201901/19010023

Deco

Obowiązki:
  • Współtworzenie i wdrożenie całkowicie nowego produktu
  • Realizacja zadań po stronie backendu (Java8)
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych
  • Dostarczanie kodu zgodnie z oczekiwaniami względem jakości i czasu
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu Java.
  • Dobra znajomość Java8
  • Doświadczenie w programowaniu Spring (Spring Boot, Spring MVC, Spring Security, Spring Data, Spring Integration).
  • Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych systemów o wysokiej dostępności, bazujących na mikroserwisach.
  • Doświadczenie w definiowaniu, budowie i utrzymaniu interfejsów bazujących na REST.
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i integracyjnych.
  • Znajomość SQL, JPA i Hibernate oraz doświadczenie w korzystaniu z relacyjnych baz danych.
  • Umiejętność tworzenia czystego, re-używalnego, zarządzalnego i testowalnego kodu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę lub umowy b2b
  • Pracę w zespole z dużym doświadczeniem
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport