Lider HR 2018 – Odpowiedzialny pracodawca szuka ambitnych, energicznych i optymistycznych osób na stanowisko:

Referent ds. serwisu na rynek francuski

Miejsce pracy: Kornice

Region: śląskie

Opis stanowiska:

  • Uruchamianie procesu usuwania reklamacji,
  • Ustalenie zasadności reklamacji oraz sporządzenie odpowiedzi na zasadność zgłoszonej reklamacji do Działu Handlowego oraz sposobu jej usunięcia lub zakończenia,
  • Analiza i raportowanie ilości reklamacji w stosunku: wpływające do zakończonych,
  • Kontrola kompletności wpisów w programie serwisowym,
  • Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów.

Wymagania:

  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2
  • Otwartość, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresujących,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Zaoferujemy Ci miejsce pracy, które zapewnia...

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  • Pracę w  stale rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu i ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Wysokie standardy pracy oraz liczne benefity,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy.

www.ekookna.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).