E - commerce Project Manager Magento (m/f)

Warszawa, mazowieckie, Polska
47 dni temu

Polska, Warszawa 32063/001 Permanent

Naszym Klientem jest firma z sektora budowlanego - lider w swojej branży.

Podsumowanie / Job summary:

W związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrożeniem innowacyjnego w branży rozwiązania e-commerce dla B2B i B2C poszukujemy doświadczonej, samodzielnej i proaktywnej osoby na stanowisko E-commerce Project Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój platformy e-commerce, jej sprawne funkcjonowanie i promocję oraz realizację celów sprzedażowych w kanale e-commerce.

Opis stanowiska / Job description:

  • Przygotowanie i przeprowadzenie procesu wdrożenia platformy e-commerce (opartej na Magento 2) we współpracy z centralą i partnerami zewnętrznymi
  • Opracowanie strategii rozwoju platformy, nadzór nad realizacją, testami, uruchomieniem oraz rozwojem nowych funkcjonalności
  • Tworzenie i rozwój strategii sprzedaży w kanale omnichannel, zdefiniowanie celów i wskaźników biznesowych
  • Analiza potrzeb i zachowań zakupowych klientów, definiowanie ich oczekiwań w zakresie wdrażanych rozwiązań, analiza i ocena efektów wprowadzanych zmian
  • Prowadzenie działań marketingowych, komunikowanie nowych funkcjonalności, oferty handlowej, działań sprzedażowych i komunikacji z klientami B2B i B2C
  • Optymalizacja konwersji, monitorowanie i raportowanie sprzedaży w kanale e-commerce
  • Opracowanie standardów współpracy z kontrahentami i ich egzekwowanie, wdrożenie i bieżące szkolenie dostawców w zakresie wykorzystania platformy e-commerce

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne, umiejętność przekazywania wiedzy i prowadzenia prezentacji dla osób o różnym poziomie wiedzy z zakresu e-commerce i na różnych szczeblach w organizacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i poparte sukcesami doświadczenie we wdrożeniu lub rozwoju platformy e-commerce, doświadczenie z Magento wymagane
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w e-commerce (zarządzanie produktem i sprzedażą)
  • Doświadczenie w e-commerce B2B będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość różnych kanałów marketingu internetowego
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy i terminowego dostarczania wyników
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy / We offer:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej znanych organizacji w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów dodatkowych
  • Realny wpływ na kształtowanie i rozwój obszaru e-commerce w międzynarodowej organizacji, udział w międzynarodowych projektach i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Realne możliwości rozwoju wewnątrz organizacji
  • Pracę w ambitnym, entuzjastycznym zespole, w przyjaznej i twórczej atmosferze

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page