Plandeki.pl to polska, rodzinna firma produkcyjna, istniejącą na rynku od 1965 r. Specjalizujemy się w produkcji m.in. plandek samochodowych, namiotów magazynowych i eventowych, które powstają w dwóch zakładachprodukcyjnych, gdzie zatrudniamy ok 100 osób.

Jesteśmy cenionym dostawcą dla naszych partnerów handlowych w Polsce i za granicą, systematycznie rośniemy, zdobywając nowych klientów oraz rozwijając współpracę z już istniejącymi. Jest to możliwe dzięki wysokiej jakości oferowanych produktów, standardów obsługi klienta, a także, a może przede wszystkim, dzięki wspaniałej i lojalnej załodze będącej z nami od wielu lat.

Opiekun klienta

Miejsce pracy: Tarczyn

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • nawiązywanie, rozwój i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • bezpośredni kontakt z zagranicznymi klientami
  • monitorowanie przychodzących zapytań od klientów
  • prowadzenie i zamykanie rozmów sprzedażowych
  • sprawdzanie poprawności otrzymanych i wysyłanych dokumentów
  • nadzór nad realizacją i produkcją zleceń
  • monitorowanie płatności

Czego oczekujemy:

  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenia w pracy z klientem
  • praktycznej znajomości pakietu Microsoft Office
  • zaangażowania w realizację wykonywanych zadań
  • umiejętności budowania relacji i długotrwałej współpracy
  • umiejętności organizacji własnej pracy i chęć rozwoju
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • dokładność, rzetelność, zmysł techniczny
  • umiejętności pracy w zespole

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z długoletnią tradycją
  • work-life balance
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń
  • rozwój w ramach firmy

Napisz koniecznie do nas – być może właśnie na Ciebie czekamy! CV  prosimy kierować za pomocą przycisku aplikowania wraz z dopiskiem:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Opiekun klienta w firmie Plandeki Sp. z o.o.
  • ZAPEWNIAMY: odpowiedź na każdą aplikację. Wybranemu kandydatowizaś pracę w miłej atmosferze, w oparciu o umowę o pracę i adekwatne do doświadczenia wynagrodzenie, realną możliwość wpływu na bieżące funkcjonowanie i zarzadzanie firmą oraz dojazd do pracyw kierunku przeciwnym niż korki (Tarczyn).

Klauzula informacyjna

1. Informujemy, że administratorem danych osobowych zawartych w przesłanych przez Pana/Panią dokumentach aplikacyjnych jest spółka Plandeki Raszyn Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie przy Al. Krakowskiej 4.

2. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, w ramach którego przesyła Pan/Pani dokumenty aplikacyjne, w tym weryfikacji Pana/Pani kompetencji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 22 (1) kodeksu pracy oraz art. 6 ust. 1 pkt c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”).

3. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści Pana/Pani danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

5. Pana/Pani dane będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.

6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych - lub innego organu uprawnionego w świetle przepisów prawa do nadzorowania przestrzegania przepisów z zakresu danych osobowych.