Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla naszego Klienta – jednego z największych producentów komponentów dla branży automotive – obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Września

Region: wielkopolskie

Nr ref.: PZ_AUT_18

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę
  • pracę w nowoczesnym zakładzie o wysokich standardach bezpieczeństwa
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie okolicznościowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji – ciekawe szkolenia
  • pomoc w relokacji

U KANDYDATÓW POSZUKUJEMY:

  • wykształcenia średniego technicznego lub wyższego kierunkowego
  • doświadczenia w serwisowaniu i programowaniu robotów przemysłowych
  • uprawnień elektrycznych SEP do 1kV
  • umiejętności czytania dokumentacji
  • podstawowej znajomości procesów przemysłowych – spawania i zgrzewania
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym – 4 brygady

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wprowadzanie zmian w sterownikach PLC
  • konfigurowanie komponentów automatyki
  • opieka nad powierzonym obszarem technicznym
  • analiza problemów i planowanie działań korygujących, prewencyjnych oraz predykcyjnych
  • przeglądy maszyn i czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu
  • usuwanie awarii
  • pomoc we wdrażaniu nowych linii produkcyjnych
  • aktualizacja dokumentacji technicznej

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:

  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Obowiązek informacyjnyNiniejszym informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły tego dotyczące znajdziesz poniżej. I. Administrator danych osobowych GI GROUP sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 jest Administratorem Twoich danych osobowych. II. Inspektor Ochrony Danych Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych i realizacji swoich praw przy mocy adresu e-mail: rodo@gigroup.com lub pisemnie na adres naszej siedziby, wskazany w pkt I.