Specjalista ds. wsparcia szkoleń i rekrutacji

Tczew, pomorskie, Polska
249 dni temu

Miejsce pracy: Tczew

Region: pomorskie

Główne zadania na stanowisku:

  1. Zadania zw. ze szkoleniami :

  2. - współpraca przy tworzeniu planu szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jego kontrola

  3. - monitorowanie budżetu szkoleniowego i raportowanie kosztów szkoleń

  4. - monitorowanie rynku szkoleń oraz rekomendowanie wyboru dostawcy (prowadzenie rankingu dostawców)

  5. - organizowanie szkoleń zgodnie z planem (m.in. tworzenie katalogów, rejestracja szkoleń, wprowadzanie danych, harmonogramowanie, współpraca z trenerami i dostawcami)

  6. - raportowanie realizacji szkoleń

  7. - administracja faktur szkoleniowych

  8. Zadania zw. z rekrutacją:

  9. - ogłaszanie wakatów poprzez publikację ogłoszeń wewnątrz organizacji jak i na lokalnych portalach rekrutacyjnych

  10. - selekcja aplikacji kandydatów w odniesieniu do poszukiwanego profilu

  11. - poszukiwanie odpowiednich kandydatów na rynku i portalach społecznościowych

  12. - kontakt z wybranymi kandydatami

  13. - raportowanie wskaźników KPI

  14. - współpraca z Powiatowym Urzędem Pracy

  15. - kontrola faktur

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe z obszaru zarządzania

  2. Wiedza z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi (mile widziana)

  3. Min. 3 letnie doświadczenie w pracy w dziale HR

  4. Biegła znajomość pakietu MS Office

  5. Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie w piśmie

  6. Samodzielność, rzetelność, dokładność

  7. Wysoki poziom poufności

  8. Wysokie umiejętności w zakresie administracji

  9. Doskonałe umiejętności interpersonalne i zorientowanie na klienta

  10. Elastyczność i chęć do nauki

  11. Umiejętność pracy w zespole

  12. Takt i dyplomacja

Oferujemy:

  1. Ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy

  2. Doświadczenie w środowisku międzynarodowym

  3. pakiet socjalny obejmujacy: pakiet medyczny, grupowe ubezpieczenie na życie, dopłatę do dojazdów do pracy, dopłatę do obiadów, benefity ze środków ZFS (np. kartę multisport)

  4. Szkolenia i rozwój zawodowy

  5. „Zdrowe wtorki” – warzywa i owoce dla każdego

Link do aplikacji: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=92a57de2ac67430a8b5c0ee507a83e09

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.