Ringier Axel Springer Polska jest wiodącą firmą mediową w Polsce. Portfolio mediów RASP obejmuje ponad 20 uznanych marek drukowanych i cyfrowych takich jak: Onet, Fakt, Sympatia. Międzynarodowe marki, a wśród nich: Business Insider, Newsweek, Forbes, ofeminin czy Noizz. W ofercie Ringier Axel Springer Polska znajduje się także segment e-commerce: Skąpiec i Opineo oraz szerokie portfolio popularnych aplikacji mobilnych min.: Onet, FAKT24, Noizz, Business Insider Polska oraz Jakdojade. Dzięki silnym kompetencjom w zakresie publikacji, sprzedaży reklam oraz IT, Ringier Axel Springer Polska oferuje użytkownikom, klientom i partnerom szerokie spektrum zintegrowanych usług i nowoczesnych produktów.

Dziennikarz, Fakt

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • Przygotowywanie tekstów reporterskich do wydania papierowego i internetowego,
  • Przeprowadzanie wywiadów i sond ulicznych przed kamerą,
  • Realizacja materiałów prasowych zarówno w miejscu pracy jak i w terenie,
  • Pełnienie dyżurów dziennikarskich,
  • Zgłaszanie przełożonym propozycji tematów do opisania i opublikowania,
  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonych.

Wymagania:

  • Lekkie pióro,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy dziennikarza.

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowane inicjatywy sportowe
  • Imprezy firmowe
  • Świąteczne atrakcje
  • Dofinansowanie rozwoju