Kierownik Działu Technicznego / Szef Serwisu

Stara Bukówka k/Żabiej Woli, mazowieckie, Polska
98 dni temu

Firma z branży budowlanej zatrudni:

Baza Sprzętu i Logistyki

Miejsce pracy: Stara Bukówka k/Żabiej Woli

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • organizacja pracy ekip serwisowych
  • koordynowanie i nadzór nad pracą i zadaniami serwisu
  • nadzór i organizacja działań w zakresie bazy magazynowo-sprzętowej
  • opracowywanie planów i zarządzanie projektami oraz nadzór nad ich realizacją
  • koordynacja kontaktów firmy z klientami, partnerami i dostawcami
  • sporządzanie bieżących raportów z pracy działu i podległych jednostek

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętności organizacyjne
  • znajomości obsługi komputera (znajomość programu Optima będzie dodatkowym atutem)
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • interesującą pracę w rozwijającej się firmie
  • zagraniczne  szkolenia
  • samochód służbowy
  • dużą samodzielność i możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji ze zdjęciem
za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

z dołączoną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).