Specjalista HR & Payroll

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, Polska
219 dni temu

Polska, Tomaszów Mazowiecki 32199/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, jeden z największych na świecie producentów opakowań. Nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. łódzkim, dogodny dojazd do miejsca pracy będzie zarówno z Piotrkowa Trybunalskiego, Tomaszowa Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej, czy samej Łodzi. Firma mocno stawia na rozwój, zarówno procesów, technologii, jak i pracowników.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty/ki HR & Payroll. Jest to nowe stanowisko w strukturach firmy. Odpowiedni kandydat/ka musi posiadać solidną wiedzą w zakresie prawa pracy i spraw kadrowo-płacowych, ale też być otwarty/a na wsparcie działań związanych z 'miękką' stroną HR: rekrutacja, rozwój pracowników, employer branding oraz inne, międzynarodowe projekty. Zatrudniona osoba będzie brać aktywny udział w projekcie wdrożenia SAP Success Factor.

Opis stanowiska / Job description:

  • prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • przygotowywanie wszelkich niezbędnych dokumentów pracowniczych (umowy, zaświadczenia, wypowiedzenia, świadectwa pracy)
  • wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników (absencja, godziny nadliczbowe, zwolnienia lekarskie)
  • obsługa podmiotów kontroli zewnętrznej i wewnętrznej, m.in. US, ZUS
  • udział we wdrożeniu SAP Success Factor
  • aktywny udział w innych procesach HR, takich jak: rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, benefity, komunikacja wewnętrzna i employer branding (np. targi pracy)
  • raportowanie w zakresie wskaźników HR
  • zapewnienia codziennego wsparcia pracownikom w kwestiach związanych z działem personalnym

Kogo szukamy / Profile description:

  • 3-5 lat doświadczenia na samodzielnej roli w dziale HR, doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie ważnym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu pełnej dokumentacji kadrowej
  • praktyczna i aktualna znajomość przepisów Prawa Pracy
  • mile widziana znajomość systemów: TETA HR, SAP Success Factor
  • otwartość na wsparcie pozostałych procesów HR

Oferujemy / We offer:

  • ciekawy i stabilny pracodawca, który ma przed sobą bardzo interesujące plany na dalszy rozwój
  • przyjazdy zespół i super przełożony :)
  • rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych
  • perspektywa udziału w ciekawych projektach, lokalnych i międzynarodowych

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page