Młodszy Specjalista ds. Aktuarialnych

Warszawa, mazowieckie, Polska
72 dni temu

Dlaczego warto u nas pracować?

Jeśli na samodzielnym stanowisku czujesz się jak ryba w wodzie, chcesz pozyskać nowe kompetencje i wyspecjalizować się w modelowaniu statystycznym, jesteś w dobrym miejscu.Zapraszamy do naszego międzynarodowego środowiska, pełnego ciekawych ludzi, którzy będą dla Ciebie wsparciem w codziennej pracy.

  • 3 550-4 250

    Wynagrodzenie netto
  • Umowa o pracę

    Forma zatrudnienia
  • Pełny etat

    Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

  • 9:00-17:00,elastyczne

    Godziny pracy
  • Do ustalenia

    Praca zdalna
  • Brak

    Delegacje

Ludzie

  • 10 - 20 osób

    Wielkość zespołu
  • 500+ osób

    Wielkość firmy

Sprzęt

  • Smartfon

  • Komputer stacjonarny

Jak będziesz pracować

Czym będziesz się zajmować

  • Wdrażaniem produktów w systemach informatycznych
  • Wyceną życiowych produktów ubezpieczeniowych
  • Analizami statystycznymi portfela produktów
  • Przygotowywaniem raportów i analiz
  • Bieżącym wsparciem działań Zespołu

Czego się nauczysz

  • Modelowania statystycznego
  • Pracy w międzynarodowym środowisku
  • Systematyczności i współpracy w zespole
  • Poznasz z bliska branżę ubezpieczeń

Benefity

Opieka medyczna
Szkolenia
Paczki świąteczne
Karta MultiSport
Prezent na narodziny dziecka
Prysznic
Imprezy zespołowe
Konkursy z nagrodami
Kursy językowe
Stołówka na terenie budynku

Wymagania

  • Analityczne myślenie
  • MS Excel (VBA)
  • Matematyka, statystyka, metody ilościowe
  • Znajomość programów SAS/R
  • Wykształcenie wyższe
  • Programowanie w SQL

O nas

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group, a w Polsce jesteśmy jednym z liderów branży ubezpieczeniowej. Nasza firma nieustannie się rozwija. Aktualnie realizujemy szereg nowatorskich projektów związanych z cyfryzacją naszych usług - to dla Ciebie wyjątkowa szansa odegrania ważnej roli w tym procesie. Dołącz do nas i zacznij swoją przygodę z Compensą!

Opinie

Anonimowo

Anonimowo pracował mniej niż rok temu

Firma na etapie transformacji z szeroka ofertą możliwości rozwoju dla osób świadomych swojej wartości.

  • Odpowiedzialne zadania
  • Rozwojowe projekty (backoffice)
  • Otwartość na wdrażanie własnych pomysłów
  • Sala projektowo-warsztatowa wspierająca kreatywne myślenie
  • Mało rozbudowany social
  • Brak otwartości na zmiany wśród pracowników z długi stażem,
  • Procedury utrudniające/ spowalniające pracę
  • Wyposażenie biura wymagające odswieżenia
Anonimowo

Anonimowo pracował ponad 3 lata temu

firma szanująca pracowników

  • elastyczne godziny pracy,
  • dobre zarobki
  • stres
  • czasami praca pod presją czasu
Alicja

Alicja - Menadżer Grupy Sprzedażowej, pracowała ponad 8 lat temu

Polecam, doskonały pracodawca.

  • inwestują w kadrę zapewniając szkolenia na jak najwyższym poziomie. Poza numerem statystycznym widzą człowieka -to bardzo odmienne jak na koroporację.
  • mało pracy w terenie