G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu. Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

Księgowy AR z j. niemieckim

Miasto: Gdynia

Region: pomorskie

Numer ref.: BPO/GD/AR/3001/18

Zadania:

- p rzetwarzanie transakcji związanych z wierzytelnościami, raportów sprzedaży i faktur
- przetwarzanie wewnętrznych dokumentów księgowych (korekty, reklasyfikacje itp.)
- wspieranie zespołów księgi głównej z procesami i wnioskami na koniec miesiąca
- kontakt z klientami
- współpraca z innym działami wewnętrznymi

Oczekiwania wobec kandydatów:

- dobra znajomość języka niemieckiego (poziom B2)
- znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
- doświadczenie w księgowości / studia z zakresu księgowości, finansów
- znajomość SAP, MS Excel

Nasz Klient oferuje:

- możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
- pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
- szkolenia podnoszące kwalifikacje
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.