Specjalista ds. Łańcucha Dostaw - branża elektroniczna

Łódź, łódzkie, Polska
219 dni temu

Polska, Łódź 32284/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży elektronicznej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce i regionie Europy Centralnej, poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Łańcucha Dostaw.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych, zmotywowanych kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Łańcucha Dostaw.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za koordynowanie łańcucha dostaw dla dedykowanej kategorii produktowej, współpracując z zakładami produkcyjnymi w Azji, działem transportu, sprzedaży i obsługi klienta. Celem stanowiska jest zapewnienie terminowej dostępności produktów dla rynków europejskich.

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za zbudowanie procesu dla podległej kategorii produktowej od strony rozwiązań systemowych oraz kanałów komunikacji
  • Koordynowanie współpracy pomiędzy działami transportu międzynarodowego, obsługi klienta, magazynów, sprzedaży
  • Planowanie i zamawianie towaru z Azji na podstawie planów sprzedażowych, z uwzględnieniem planów produkcyjnych i czasu realizacji transportów
  • Zarządzanie i monitorowanie statusu realizacji zamówień i odpowiednie reagowanie w przypadku opóźnień
  • Zapewnienie odpowiedniej i kompletnej dokumentacji transportowej i celnej dla przesyłek z Dalekiego Wschodu

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: handel międzynarodowy, logistyka
  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie w łańcuchu dostaw
  • Mile widziane doświadczenie w imporcie z krajów Dalekiego Wschodu np. w branży handlowej
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel, SAP lub inny system klasy ERP mile widziane
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, samodzielność, dokładność
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji
  • Biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy / We offer:

  • Dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Międzynarodowa organizacja, możliwości dalszego rozwoju
  • Bardzo dobra kultura organizacyjna i atmosfera pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page