E-commerce Manager

Poznań, wielkopolskie, Polska
156 dni temu

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, która zajmuje się sprzedażą internetową w systemie dropshipping, poszukujemy kandydatów na stanowisko: stanowisko:

Miasto: Poznań

Region: wielkopolskie

Zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju kanałów e-commerce w segmencie B2C, na rynku polskim oraz rynkach europejskich
  • Zarządzanie kanałami sprzedaży detalicznej na: ebay, Amazon, cDiscount itd.
  • Zarządzanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych
  • Zarządzanie zespołem, nadzór i kontrola pracy podległego personelu
  • Bieżąca analiza rynku, monitorowanie konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
  • Planowanie i koordynacja działań marketingowych w zarządzanych kanałach
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w obszarze e-commerce na stanowisku kierowniczym
  • Dobra znajomość zagranicznego rynku e-commerce, znajomość specyfiki sprzedaży w kanale e-commerce
  • Znajomość platform sprzedażowych takich jak E- Bay, Amazon, Allegro itd.
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem i organizacją sprzedaży internetowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka mile widziana
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, karta MultiSport, możliwość nauki języków obcych, wyjazdy integracyjne)

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.