w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Młodszy Specjalista ds. HR

Warszawa, mazowieckie, Polska
162 dni temu

To ogłoszenie wygasło 126 dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 20 lat. Od początku działalności specjalizujemy się w produktach ubezpieczeniowych i finansowych. W NAU cenimy pasję, uczciwość i zaangażowanie. Uważamy, że wspólna praca i odpowiedzialność pozwalają osiągnąć obrane cele, a odważne pomysły – zrealizować zamierzone wyniki. Dbamy o to, żeby praca w naszej organizacji przywodziła na myśl same pozytywne skojarzenia.


Młodszy Specjalista ds. HR

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla (wstępna selekcja aplikacji, umawianie spotkań rekrutacyjnych, prowadzenie rozmów z kandydatami),

- obsługa umów cywilnoprawnych (wystawianie umów, zakładanie teczek osobowych, aktualizacja danych w systemie),

- wprowadzanie dokumentów do systemu kadrowo-płacowego,

- koordynowanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników,

- wsparcie działań Employer Brandingu,

- wsparcie w administrowaniu benefitów pracowniczych,

- realizacja projektów z obszaru HR.

Oczekiwania:

- min. roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji (znajomość technik rekrutacyjnych),

- znajomość podstawowych zagadnień związanych z prawem pracy,

- bardzo dobra znajomość MS Office (w tym MS Excel),

- pozytywne nastawienie, komunikatywność i otwartość,

- chęć do nauki i rozwoju w obszarze prawa pracy i rekrutacji,

- bardzo dobra organizacji pracy,

- sumienność i dokładność.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR,

- pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki do teatru oraz kina,

- owocowe wtorki oraz czwartki, kawę i herbatę bez limitu J

- biuro w dogodnej lokalizacji (znajdujemy się tuż obok Metro Centrum Nauki Kopernik).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. z siedzibą w Warszawie (00-379), ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 („NAU S.A.”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez NAU S.A. obecnej rekrutacji.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez NAU S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez NAU S.A.

Aplikuj teraz

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy 

  1. Administratorem Pani/Pana danych jest Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.
  2. Z administratorem można się skontaktować poprzez adres email nau@nau.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
  3. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iodo@nau.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora.
  4. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w celu:

– rekrutacji - podstawą przetwarzania danych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przez zawarciem umowy,

– ewentualnie w celu dochodzenia roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją, – podstawą prawną przetwarzania danych jest niezbędność przetwarzania do realizacji prawnie uzasadnionego interesu administratora; uzasadnionym interesem administratora jest możliwość dochodzenia przez niego roszczeń.

  1. Administrator przestanie przetwarzać dane po zakończeniu rekrutacji oraz przedawnieniu roszczeń związanych z przeprowadzoną rekrutacją.
  2. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego oraz profilowania.

W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy o pracę lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.

Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z administratorem danych lub z inspektorem ochrony danych. Dane kontaktowe wskazane są wyżej.

  1. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.
  2. Podanie danych osobowych jest dobrowolne aczkolwiek niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji.

Praca w mieście