Java Developer (Mid / Senior)

Warszawa, mazowieckie, Polska
66 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu usług outsourcingu IT. Koncentrujemy się na rozwoju zespołów odpowiedzialnych za wdrażanie usług IT, w szczególności dla klientów w Europie Zachodniej i USA.Zapewniamy wyspecjalizowany i wysoce spersonalizowany outsourcing personelu oraz usługi zarządzania projektami IT dla celów projektowania i rozwoju oprogramowania. Od prawie 10 lat zajmujemy się tworzeniem oprogramowania w różnych technologiach i dla klientów z różnych branż. Zgromadziliśmy doświadczenie w zakresie projektowania, opracowywania i konserwacji produktów. Mamy możliwość wyboru i efektywnego zastosowania różnych metodologii tworzenia oprogramowania w zależności od specyfiki projektu. W związku z powiększaniem naszego zespołu programistów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201901/19010041

Deco

Obowiązki:
  • Wsparcie, przekazywanie wiedzy i organizacja pracy Junior Developerów
  • Współpraca z innymi członkami zespołu developerskiego
  • Przygotowanie i prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej
  • Projektowanie i implementacja funkcjonalności na podstawie przedstawionej dokumentacji technicznej i analitycznej
  • Rozwój oprogramowania w języku JAVA z wykorzystaniem frameworków t.j. Spring, Hibernate i innych
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego z Javą
  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Dobra znajomość Spring i Hibernate
  • Znajomość GIT, Maven, Junit, Jira, REST i SOAP webservices
  • Znajomość relacyjnych baz danych w szczególności PostgreSQL;
  • Umiejętność tworzenia testów dla tworzonego oprogramowania
  • Doświadczenie z językiem UML oraz ze środowiskami w chmurze (AWS)
  • Podstawowa znajomość systemów UNIX
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość NoSQL (mongoDB)
  • Doświadczenie w branży finansowej lub przy współpracy z zespołami Data Science
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 90 - 120 PLN / h
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • Udział w interesujących projektach