Monter

Workplace: Łódź

Ref. number: PL67566969_E1

Firma ABB produkująca transformatory, silniki elektryczne oraz napędy, posiadająca swoje fabryki w Łodzi oraz Aleksandrowie Łódzkim poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Monter.

Twoje zadania to:

  • Przygotowanie podzespołów do montażu;
  • Przestrzegania przepisów BHP;
  • Realizacja zadań produkcyjnych.

Wymagania:

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Motywacji i chęci do pracy;
  • Umiejętności pracy zespołowej;
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera;
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego.

Gwarantujemy Ci:

  • Umowę o pracę zawartą bezpośrednio z ABB;
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym;
  • Wynagrodzenie od 3000 zł brutto wzwyż - uzależnione od doświadczenia;
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego, prywatnej opieki medycznej; Dofinansowanie do MultiSport, możliwość korzystania z ZFŚS (pożyczki zakładowe, paczki świąteczne);
  • Premię roczną do 10% rocznego wynagrodzenia brutto;
  • Możliwość zdobycia uprawnień UDT: suwnice, wózki widłowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”.