Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), pomorskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), lubuskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), śląskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), podlaskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), wielkopolskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), podkarpackie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), warmińsko-mazurskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), łódzkie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), mazowieckie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), opolskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), świętokrzyskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), dolnośląskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), lubelskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), kujawsko-pomorskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), małopolskie, Polska Szczecin (Teren Działania: woj. Zachodniopomorskie oraz Płn. Część. woj. Lubuskiego) (Nr Ref: Ph/Sz/2018), zachodniopomorskie, Polska
244 dni temu

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin (teren działania: woj. zachodniopomorskie oraz płn. część. woj. lubuskiego) (nr ref: PH/SZ/2018)

Numer ref.: PH/SZ/2018

Jeśli lubisz zagadnienia techniczne i chcesz się w tym obszarze rozwijać, jesteś otwarty na poznawanie nowych ludzi oraz budowanie i rozwijanie długofalowych relacji z Klientami, dołącz do naszego zespołu.

Zadania:

  • utrzymanie długofalowych relacji z dotychczasowymi Klientami i ich obsługa
  • nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
  • realizacja założonych celów sprzedażowych na lokalnym rynku (produkty techniczne)
  • doradztwo techniczne, prowadzenie negocjacji handlowych
  • monitoring rynku oraz działań konkurencji
  • bieżące raportowanie w oparciu o firmowe systemy informatyczne

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży B2B (najchętniej technicznej)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik
  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy mobilnej
  • wysoka motywacja, samodyscyplina
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
  • umiejętność obsługi komputera
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie będącej liderem w swojej branży
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
  • życzliwą i przyjazną atmosferę pracy
  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon
  • prywatną opiekę medyczną Medicover
  • karnet sportowy Multisport
  • ubezpieczenie na życie
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony na święta, nagrody jubileuszowe
  • wyjazdy integracyjne

ZNAJDŹ NAS:

opis opis opis@52.376332,16.9396513,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47045afb01a85d1d:0x742387bd5dccf7dd!8m2!3d52.376332!4d16.94184?dcr=0" target="_blank"> opis