GTC Water Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym dostawcą dystrybutorów wody pitnej dla firm. Pracujemy w niedużym, bardzo zgranym zespole. Istotna jest dla nas dobra atmosfera i zaangażowanie.

ASYSTENTKA/ASYSTENT BIURA

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

·       Pomoc księgowości w prowadzeniu rozliczeń i ściąganiu należności

·       Obsługa sekretariatu firmy, w tym odbieranie i wysyłanie poczty, prowadzenie korespondencji e-mail,

·       Koordynacja obiegu dokumentów w firmie,

·       Zamawianie materiałów i artykułów biurowych,

·       Wsparcie współpracowników w zakresie bieżących spraw administracyjno-biurowych,

·       Dbanie o porządek miejsca pracy oraz biura oraz sprawność sprzętu biurowego.

Wymagania:

·       Dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność,

·       Zaangażowanie i inicjatywa własna,

·       Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

·       Wysoka kultura osobista,

·       Dobra znajomość pakietu MS Office,

·       Mile widziana znajomość obsługi programu WAPRO WF-MAG

·       Mile widziane prawo jazdy kat. B.,

·       Oferta kierowana także do studentów zaocznych.

Oferujemy:

·       Umowę o pracę,

·       Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·       Ruchome godziny pracy,

·       Ubezpieczenie NNW,

·       Przyjazną atmosferę pracy

·       Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.