JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta w okolicach Coburga kandydatów na stanowisko:

Lakiernik

Miejsce pracy: okolice Coburga

Numer ref.: 1/LAK/JT/DE/19

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie elementów do lakierowania

  • Lakierowanie części metalowych (za pomocą pistoletu)

  • Przeprowadzanie kontroli jakościowej i dokonywanie poprawek

Wymagane:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy

  • doświadczenie w zawodzie lakiernik samochodowy

  • gotowość do pracy 2 zmianowej

  • posiadanie samochodu osobowego

Mile widziane:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne 1600 – 1700 euro netto

  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

  • długoterminowe zatrudnienie

  • umowę o pracę z polską agencją zatrudnienia zgodnie z przepisami niemieckimi

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.