American Express Global Business Travel jest międzynarodową korporacją działającą w dziedzinie obsługi biznesu. Z dumą podkreślamy, że mamy za sobą ponad 100 lat nieprzerwanej działalności, a nasze usługi oferujemy w ponad 120 krajach świata. W chwili obecnej poszukujemy kandydatów na stanowiska Agenta Biura Podróży (jęz. niemiecki)

Agent Biura Podróży (jęz. niemiecki)
- szkolenie zapewnione -

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer ref.: J-33352

Główne zadania na stanowisku:

  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów
  • Doradztwo w zakresie podróży służbowych i dostępnych produktów
  • Dokonywanie rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych, wypożyczanie samochodów oraz rezerwacje noclegów – w systemie GDS Amadeus
  • Organizacja wiz
  • Wsparcie dla klientów podczas podróży – realizacja zmian zamówień, pomoc w sytuacjach kryzysowych
  • Procesowanie transakcji zgodnie z polityką obsługi podróży AMEX GBT
  • Rozwiązywanie zgłoszeń reklamacyjnych
  • Tworzenie i utrzymywanie profili klientów w systemach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i dobra znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Jeśli szukasz nowego wyzwania z długoterminowymi możliwościami kariery w Warszawie, czekamy na Twoją aplikację. Wyślij nam swoje CV w wersji angielskiej bądź niemieckiej.