Specjalista – cięcia/obróbki metali

Gniezno, wielkopolskie, Polska
31 dni temu

Exact Systems S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems S.A.

KOGO SZUKAMY?

Miejsce pracy: Gniezno

Region: wielkopolskie

Obowiązki:

  • wsparcie produkcji przy pomocy narzędzia jakim jest szlifierka kątowa (narzędzie pneumatyczne lub elektryczne na prąd stały DC jak i zmienny AC/DC przeznaczone do cięcia, szlifowania, polerowania, a także satynowania.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie z zakresu cięcia/obróbki metali
  • zaangażowanie, własna inicjatywa, samodzielność

Oferta:

  • Praca w systemie 2 zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00)
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy
  • Umowa zlecenia
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Praca w młodym zespole nastawionym na rozwój

Osoby zainteresowane współpracą z Exact Systems prosimy
o przesłanie aplikacji, klikając w przycisk „Aplikuj”

 Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie i firmie Exact Systems?

Odwiedź stronę www.exactsystems.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!