Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze produkcji opakowań z tektury falistej, poszukujemy osób na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Numer ref.: PH/Dln/012019

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Handlowca oraz jesteś gotowy/-a do pracy w terenie? Możesz okazać się czynnym prawem jazdy kat. B oraz bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office, a jako dodatkowy atut możesz wskazać znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco - jesteś Kandydatem, którego szukamy!

Zakres obowiązków
Na przyszłym stanowisku do Twoich zadań będzie należała realizacja budżetu sprzedaży w powierzonym regionie poprzez nawiązywanie relacji biznesowych z nowymi Klientami oraz otoczenie handlową troską tych aktualnych.

Twoje korzyści
Aplikując do nas zyskujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze wraz z atrakcyjnym systemem premiowym. Ponadto oferujemy bogaty koszyk dodatkowych profitów, m.in. szkolenia, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie. Zapewniamy niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe również do celów prywatnych. Umożliwiamy Ci możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego oraz samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy.

Nie zwlekaj dłużej - aplikuj już teraz! Daj się poznać i rozwijaj się zawodowo z nami!