w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Produkcja – poziom Mistrz!

Kraków, małopolskie, Polska
230 dni temu

To ogłoszenie wygasło 208 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera branży produkcji przemysłowej, poszukujemy osoby do pracy w Skawinie na stanowisku:

Produkcja – poziom Mistrz!

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
Numer ref.: MP/Sk/012019

Posiadasz wykształcenie wyższe oraz minimum 1 rok doświadczenia w pracy na kierowniczym stanowisku na produkcji, w tym w planowaniu i zarządzaniu pracą zespołu? Znasz język angielski na poziomie B2 oraz możesz wykazać się praktyczną znajomością obsługi komputera? Jeśli tak - wejdź z nami na kolejny poziom swojej kariery.

Jako Mistrz będziesz zarządzał i organizował pracę podległego zespołu (20-40 osób), prowadził szkolenia stanowiskowe oraz wdrażał nowych pracowników w zakres obowiązków, a także nadzorował przestrzeganie obowiązujących przepisów BHP. Twoim zadaniem będzie również monitorowanie i raportowanie realizacji produkcji oraz optymalizacja strat i kosztów procesów produkcyjnych.

Mistrzowskie kompetencje wymagają mistrzowskich warunków, dlatego dołączając do nas otrzymujesz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta. Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy. Ponadto oferujemy bogaty koszyk profitów m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży. Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym, a na każdej ze zmian możesz skorzystać z bezpłatnego posiłku pracowniczego. Zyskujesz również szansę dynamicznego rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich kompetencji i umiejętności.

Dołącz do nas już teraz - WYŚLIJ swoje CV i daj sobie szansę na rozwój!

Aplikuj teraz

Praca w mieście