w aktówce

To ogłoszenie wygasło 150 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera branży produkcji przemysłowej, poszukujemy osoby do pracy w Sosnowcu na stanowisku:

HR Kapitan

Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie
Numer ref.: HRBP/Sn/012019

Ahoj! Nasz firmowy żaglowiec płynie z prądem zmian i rozwoju, pod wiatr stereotypom i przestarzałym rozwiązaniom. Nasza załoga to ludzie wielu narodowości i kultur, ale tak samo zaangażowani i oddani wspólnym wartościom.

Mamy wszystko - solidny statek, wierną załogę - zostań naszym Kapitanem w obszarze HR!

Złap za ster i wykaż się swoim minimum czteroletnim doświadczeniem w pracy na kierowniczym stanowisku w obszarze personalnym w firmie międzynarodowej oraz praktyczną wiedzą z obszaru polityki płacowej i zarządzania płacami. Załoga to przedstawiciele różnych państw, dlatego ważne, abyś komunikował(-ła) się biegle w języku angielskim (dodatkowym atutem będzie znajomość j. rosyjskiego). Rangę kapitana dodatkowo podbijesz znajomością specyfiki rynków i wynagrodzeń w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (mile widziane).

Obierz szlak i zdobywaj kolejne lądy - od współpracy z kadrą kierowniczą w zakresie strategii i kierunków rozwoju organizacji i współdziałaniem z zespołem HR w tworzeniu polityki personalnej i działań z obszaru HR, poprzez realizację projektów z obszaru HR na poziomie korporacyjnym i lokalnym, do przygotowywania raportów oraz analiz z obszaru HR. Dopłyń do brzegu, realizując powierzone zadania w zgodzie ze standardami jakości, oczekiwaniami klientów oraz przepisami prawnymi, lokalnymi i korporacyjnymi.

Kapitanie - Twoja praca zasługuje na uznanie, dlatego zapewniamy Ci solidne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i premią. Ponadto na naszym pokładzie odnajdziesz bogaty koszyk profitów, w tym kartę sportową, wczasy pod gruszą oraz dodatkowe dofinansowania w ramach ZFŚS. Na szerokie wody świata HR wypływamy od poniedziałku do piątku i Ty decydujesz o godzinie rozpoczęcia i zakończenia rejsu. Rozwijaj z nami żagle własnych umiejętności i doskonal swój warsztat w międzynarodowym środowisku.

Kapitanie! Statek czeka na Twoją wizję - APLIKUJ! Obierzmy kurs na rozwój!

Aplikuj teraz

Praca w mieście