Kierownik oddziału - zostań kapitanem naszego okrętu!

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
51 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się sprzedażą oraz wsparciem technicznym produktów z branży zabezpieczeń, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Region: kujawsko-pomorskie
Numer ref.: KO/BYD/012019

Poszukujemy ambitnego Kierownika Oddziału, któremu chcemy zapewnić umowę o pracę w firmie istniejącej na rynku ponad 30 lat. Ponadto gwarantujemy konkurencyjne wynagrodzenie i wysoki system premiowy nawet do 30% wynagrodzenia zasadniczego! Pracując z nami otrzymasz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy - komputer, telefon oraz samochód z możliwością wykorzystywania również do celów prywatnych. Nie zaniedbujemy też rozwoju naszym pracowników, organizujemy szkolenia wewnętrzne i wyjazdowe. Do tego dorzucamy ubezpieczenia grupowe i szansę na rozwój. Brzmi ciekawie? Czytaj dalej!

Do Twoich zadań będzie należało pozyskiwanie klientów oraz rozwijanie współpracy z aktualnymi partnerami. Chcemy, abyś wziął pod opiekę dwuosobowy zespół konsultantów techniczno-handlowych. Zależy nam również na efektywnym realizowaniu planu sprzedażowego. Działamy w trzech kanałach sprzedaży: tradycyjnej, inwestycyjnej i on-line.
Co powiesz na obowiązki? Na pewno dasz radę!

Od Ciebie oczekujemy około trzech lat doświadczenia z zakresu sprzedaży B2B. Miło jeśli posiadasz wykształcenie techniczne, ale jeśli nie to średnie lub wyższe w zupełności wystarczy. Ważne też abyś miał czynne prawo jazdy kat. B i był gotowy do pracy w terenie.

Zainteresowany? Chętnie opowiemy Ci więcej! W razie pytań zadzwoń - 503 075 956.