Globalny Planista Jakosci

Dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
157 dni temu

Polska, Dolnośląskie 32421/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży spożywczej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Elektromechanika. Odpowiedzialność za park maszynowy na terenie zakładu produkcyjnego Techniczna

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko globalne w jakości.

Opis stanowiska / Job description:

  • Zarządzanie obszarem planowania jakości we wszystkich oddziałach Grupy na całym świecie

  • Odpowiedzialność za jakość produktów i procesów zgodnie ze specyfikacją klientów
  • Nadzorowanie całego procesu powstawania produktów z perspektywy jakości pod kątem stopnia rozwoju procesu i produktu oraz zatwierdzanie tzw. kamieni milowych
  • Opracowanie planów jakości w celu weryfikacji i zabezpieczenia produktów i procesów
  • Koordynowanie wzorcowań klientów i dostawców
  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów produktów i procesów
  • Regularna ocena i raportowanie statusu prowadzonych działań
  • Zarządzanie procesem usuwania błędów w trakcie procesu powstawania produktu zarówno w strukturach wewnętrznych jak i na zewnątrz organizacji
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla klientów w kwestiach związanych z jakością
  • Perspektywiczne planowanie jakości dla całego łańcucha tworzenia wartości
  • Koordynacja wzorcowania i kwalifikowania procesów produkcyjnych przed SOP
  • Moderowanie procesów FMEA

Kogo szukamy / Profile description:

  • Ukończenie studiów technicznych lub posiadanie porównywalnych kwalifikacji
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w projektach rozwojowych w branży automotive
  • Bardzo dobra znajomość norm i standardów branży automotive (IATF 16949, VDA)
  • Praktyczna znajomość specyficznych wymagań klienta
  • Ugruntowana znajomość metod i procesów w zakresie zarządzania jakością
  • Pewność siebie, samodzielność w działaniu oraz asertywność
  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy / We offer:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page