Naszym Klientem jest znana i prężnie rozwijająca się firma oferująca rozwiązania i bogaty asortyment wysokiej jakości produktów technicznych z zakresu wentylacji, rekuperacji i klimatyzacji - sprzedaż, montaż, serwis, doradztwo. Spółka ma wyrobioną markę na całym świecie i sprzedaje swoje produkty dla klientów w Polsce i za granicą. Firma cały czas dąży do silnych i trwałych relacji wewnątrz zespołu oraz długofalowych relacji ze swoimi partnerami i dostawcami. Wspomagając spółkę w dalszym dynamicznym rozwoju, poszukujemy kompetentnego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Region: śląskie

Numer ref.: 2085/P

ISTOTA STANOWISKA. Osoba zatrudniona na stanowisku Regionalnego Przedstawiciela Handlowego odpowiadać będzie za sprzedaż oferowanych przez firmę produktów poprzez budowanie rynku oraz profesjonalną obsługę nowych i długofalowych klientów (biura architektoniczne, firmy budowalne, projektanci, architekci, klienci indywidualni itd.)

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • budowanie długofalowych relacji handlowych ze stałymi odbiorcami
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozszerzanie rynku działania
  • monitorowanie otoczenia zewnętrznego i działalności konkurencji w celu oszacowania możliwości i potencjału rynku wraz z wdrożeniem odpowiednich kroków dla wzmocnienia pozycji firmy
  • identyfikowanie potrzeb klientów i odpowiadanie na nie
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • realizowanie założonych celów handlowych
  • promowanie firmy i jej produktów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • raportowanie z podejmowanych działań

PRACA MA CHARAKTER MOBILNY I W PEŁNI SAMODZIELNY - poszukujemy osób lubiących sprzedaż, ludzi z charyzmą, naturalną siłą i motywacją do działania, którzy lubią wyzwania i czerpią satysfakcję z nowych kontaktów biznesowych. Szukamy osób wytrwałych i optymistycznie nastawionych do życia. Ludzi chcących się rozwijać w strukturach prężnie działającej na rynku firmie.  Ludzi nastwionych na cel i ekonomiczna efektywność prowadzonych działań.

 POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: minimum średnie
  • W zakresie doświadczenia: kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach sprzedażowych - mile widziane doświadczenie również w kanale B2C
  • W zakresie wiedzy: wiedza z zakresu technik negocjacji i współpracy z klientem
  • W zakresie cech osobowości: Od Kandydatów oczekujemy wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, zaangażowania w realizację zadań, kreatywności, samodzielności i inicjatywy. Szukamy osób zorientowanych na Klienta, posiadających zdolność rozpoznawania i zaspakajania jego potrzeb oraz zapewnienia wysokiej jakości obsługi. Idealny Kandydat to osoba cechująca się  dynamizmem w działaniu, wysokim poziomem energii życiowej, motywacją i wytrwałością w dążeniu  do wyznaczonych celów.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnej i nowoczesnej firmy. W zamian za wysokie kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie,

Nasz Klient oferuje pracę:

  • w rozwojowym i stabilnym środowisku
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy)
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • wsparcie merytoryczne i organizacyjne
  • narzędzia niezbędne do pracy (laptop, samochód, telefon itd.)
  • szkolenia i dofinansowanie
  • szeroką możliwość rozwoju zawodowego

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Wybierz i umieść obydwie bądź wybraną klauzulę zgody na swoim CV – bez tego nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą. (Dbanie o dane osobowe jest też w Twoim interesie).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie w tym także udostępnianie klientom moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Wyrażam zgodę na pozostawienie i przetwarzanie tym także udostępniania klientom przekazanego dokumentu CV w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Del Piero Sp. z o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Osoba prowadząca projekt:
Joanna Huptyś
Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

Proszę nadsyłając cv ująć:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez Del Piero Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.

Warto wiedzieć, że:
  • Del Piero Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
  • nasza siedziba mieści się w Katowicach przy ul. Warszawskiej 46 m6;
  • dane w CV podajesz dobrowolnie, a jeśli nie podasz informacji, które pozwolą na ocenę Twojej kandydatury i kontakt z Tobą, nie będziemy mogli brać Twojego CV pod uwagę;
  • dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją;przesłane CV usuwamy po odwołaniu zgody lub najpóźniej po okresie 1 roku;
  • my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  • masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
  • jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać zgodę na przetwarzanie Twoich danych.