Inżynier Sprzedaży ds. Systemów Składowania

Poznań, łódzkie, Polska Poznań, śląskie, Polska Poznań, pomorskie, Polska Poznań, podlaskie, Polska Poznań, mazowieckie, Polska Poznań, kujawsko-pomorskie, Polska Poznań, warmińsko-mazurskie, Polska Poznań, lubuskie, Polska Poznań, wielkopolskie, Polska Poznań, lubelskie, Polska Poznań, świętokrzyskie, Polska Poznań, małopolskie, Polska Poznań, zachodniopomorskie, Polska Poznań, podkarpackie, Polska Poznań, dolnośląskie, Polska Poznań, opolskie, Polska
176 dni temu

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od ponad 35 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Numer ref.: ISTP/2019

Czujesz się profesjonalistą w doradztwie i posiadasz zmysł techniczny?

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

ZADANIA:

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w codziennych negocjacjach
  • doradztwo techniczne w doborze projektów dotyczących systemów składowania
  • sporządzanie ofert dla Klientów (projekt, analiza techniczna, analiza kosztowa)
  • współrealizacja planów budżetowych
  • prowadzenie szkoleń/prezentacji dla Klientów
  • ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności technicznych w obszarze systemów składowania
  • wyszukiwanie u Klientów nowych obszarów sprzedaży
  • współpraca z dostawcami

WYMAGANIA:

  • minimum 2 letnie doświadczenie, poparte sukcesami, w doradztwie/sprzedaży w kanale B2B branży technicznej (warunek konieczny)
  • wykształcenie wyższe techniczne (warunek konieczny)
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań technicznych
  • duża motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
  • wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
  • obsługa programu AutoCad
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych
  • wyjazdy integracyjne
  • firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilizacji pozycji na rynku
  • przyjazna atmosfera i warunki pracy

ZNAJDŹ NAS:

opis opis opis@52.376332,16.9396513,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47045afb01a85d1d:0x742387bd5dccf7dd!8m2!3d52.376332!4d16.94184?dcr=0" target="_blank"> opis

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z  podaniem nr ref. prosimy przesyłać

za pośrednictwem przycisku „APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)