TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla polskiej firmy tworzącej od ponad 15 lat rozwiązania informatyczne, które umożliwiają automatyzację oraz rozwój strategicznych procesów biznesowych dla branży handlowej oraz finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Mid .NET Developer

Miejsce pracy: Lublin
Nr referencyjny: GL201901/19010073

Deco

Obowiązki:
  • Rozwój i utrzymanie produktu
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych
  • Dostarczanie kodu zgodnie z oczekiwaniami względem jakości i czasu
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość C#
  • Znajomość ASP.NET
  • Znajomość WinForms
  • Znajomość WCF
  • Znajomość REST API
  • Znajomość .NET Framework
  • Znajomość JavaScript, HTML, CSS
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej
  • Znajomość relacyjnych baz danych SQL (MS SQL, PostgreSQL)

Mile widziane:

  • Znajomość DevExpress Controls
  • Znajomość .NET Core
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie umowy o pracę lub umowy B2B
  • Pracę w zespole z dużym doświadczeniem