Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji- mieszkania

Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
2 dni temu

Polska, Toruń 32448/001 Permanent

Dla naszego klienta- dewelopera który od ponad 20 lat prowadzi działalność na Polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych, poszukujemy samodzielnego i doświadczonego kandydata na stanowisko Kierownik ds. Przygotowania Inwestycji.

Podsumowanie / Job summary:

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie kierowanie projektami inwestycyjnymi od etapu analizy gruntów do wybór Generalnego Wykonawcy.

Opis stanowiska / Job description:

  • Kierowanie projektami inwestycyjnymi od etapu analizy gruntów do wyboru Generalnego Wykonawcy;
  • Przygotowywanie koncepcji zagospodarowania terenu (współpraca z biurami projektowymi, urzędami, pośrednikami nieruchomości);
  • Tworzenie analiz wykonalności i opłacalności inwestycji, budżetu i harmonogramu;
  • Wybór i negocjacje z Architektem;
  • Kontakt z lokalnymi instytucjami, celem uzyskiwania decyzji administracyjnych, gestorami mediów, celem uzyskania warunków technicznych i uzgodnień niezbędnych dla realizacji inwestycji;
  • Współpraca z działem Technicznym w zakresie wyboru GW;
  • Weryfikację ofert sprzedaży nieruchomości;
  • Analiza potencjalnych nieruchomości gruntowych - m.in. lokalizacja (w tym komunikacja), plany miejscowe, analiza urbanistyczna , uwarunkowania, media , analiza SWOT nieruchomości
  • Koordynacja pełnego Due Diligence;

Kogo szukamy / Profile description:

  • umiejętność analitycznej oceny nieruchomości przed jej zakupem z punktu widzenia zagrożeń formalno-prawnych
  • obowiązkowo doświadczenie ( 7- 10 lata) w samodzielnym przygotowywaniu projektów z zakresu budownictwa mieszkaniowego pod kątem uzyskiwania decyzji administracyjnych,
  • praktyczna znajomość procesu inwestycyjnego, pod względem procedur formalno-prawnych związanych z uzyskaniem decyzji o warunkach zabudowy oraz decyzji o pozwoleniu na budowę i innych decyzji wymaganych w procesie inwestycyjnym,
  • znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Kodeksu Postępowania Administracyjnego oraz właściwych rozporządzeń i obowiązujących przepisów,
  • praktyczna znajomość postępowań administracyjnych, bieżące śledzenie zmian w przepisach, przewidywanie i unikanie zagrożeń,
  • umiejętność czytania i interpretacji decyzji administracyjnych, MPZP, itp.,
  • wykształcenie wyższe o kierunku: architektura, budownictwo, prawo lub pokrewny,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności.

Oferujemy / We offer:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy, tel. komórkowy , komputer, samochód służbowy
  • Pakiet bene-fitów pracowniczych (min. ubezpieczenie medyczne, karta sportowa)
  • Dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników
  • Elastyczną formę zatrudnienia

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page