Piekarz w zakładzie produkcyjnym

Chrzanów, małopolskie, Polska
104 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Chrzanów

Nr. ref.: a0t4H00000ZtmbAQAR

Obowiązki:

  • przygotowywanie mas według receptur,
  • obsługa pieca do wypieku produktu zgodnie z planem produkcyjnym oraz obowiązującymi nastawami i instrukcjami,
  • wykonywanie prac produkcyjnych.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku piekarz,
  • książeczka sanepid,
  • szybkie przyswajania nowych technologi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego klienta,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • stawkę w wysokości 15 zł brutto/godz.,
  • premię 500 zł brutto na okresie próbnym i 700 zł brutto po okresie próbnym,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - lidera w swojej branży.
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.