Senior Frontend (Web) Developer

Gdańsk, pomorskie, Polska
62 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Firma koncentruje się na Atlassian ecosystem metodologii zwinnej od pierwszego dnia 2007 roku. Kilka zespołów programistycznych w firmie współpracuje bezpośrednio z Atlassianem przy znanych na całym świecie produktach, takich jak Jira Software lub Bamboo. Każdego dnia programiści są zaangażowani we wszystkie obszary rozwoju (wizja, projektowanie, implementacja, testowanie, konserwacja). Firma jest wiodącym dostawcą dodatków Jira, oferującym użyteczne narzędzia zarówno dla serwerów, jak i dla chmury, solidne wsparcie dla klientów i osób oceniających oraz doświadczenie w zakresie Atlassian Suite. W marcu 2016 roku weszła na Microsoft VisualStudio Marketplace z nowym wcieleniem Agile Cards, dedykowanym użytkownikom VisualStudio Team Services. Dołącz do nas na stanowisko w GDAŃSKU:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: GL201901/19010080

Deco

Obowiązki:
  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji internetowych, specjalizując się w interfejsie użytkownika produktu
  • Wykonywanie praktycznych zadań programistycznych, takich jak tworzenie prototypów, tworzenie nowych funkcji, naprawianie błędów, testowanie jednostek i pisanie zautomatyzowanych testów funkcjonalnych
  • Współpraca z architektem produktu i programistami przy projektowaniu oprogramowania, zależnościach i możliwościach konserwacji kodu
  • Współpraca z projektantami interfejsu użytkownika w zakresie projektowania i wdrażania interfejsów
  • Promowanie stosowania najlepszych praktyk JavaScript, CSS i HTML5 w całej firmie
Wymagania:
  • Doskonała znajomość JavaScript
  • Doświadczenie z frameworkami JS między innymi t.j.: React, Backbone, Angular, Ember itp.
  • Doświadczenie z jQuery
  • Dobra znajomość technologii frontendowych t.j.: HTML5, CSS3, LESS
  • Dobra znajomość technologii szablonowania t.j: Handlebars, Google Closure Templates lub podobne
  • Doświadczenie w metodologii Scrum lub XP
  • Doświadczenie w budowaniu aplikacji internetowych
  • Umiejętność w zakresie projektowania oprogramowania
  • Płynna znajomość języka angielskiego ( w mowie i piśmie)
  • Minimum 5 lata doświadczenia komercyjnego w roli Web Developera
  • Niektóre doświadczenia z technologią frontendową Java (od języków szablonowych po automatyzację testów)
  • Inicjatywa i umiejętność samodzielnej pracy nad rozwojem

Mile widziane:

  • Zajawka na najnowsze trendy w aplikacjach internetowych
  • Chęć dowiedzenia się więcej o nowych językach i strukturach
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 16000 - 21000 PLN
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ($$ butto) lub umowę B2B ($$ netto + VAT)
  • Bonus Edukacyjny: 7500 PLN/rok (wydajesz na co chcesz: szkolenia, studia, języki obce, książki, rozwój osobisty)
  • Chcesz się przeprowadzić? Mamy dla Ciebie pakiet relokacyjny 5000 PLN + pensja "0" wypłacana w pierwszym dniu pracy
  • W pełni wyposażona kuchnia (kawa, herbata, jogurty, płatki kukurydziane, napoje, słodycze)
  • Prywatna opieka medyczna i karta MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Praca dla międzynarodowych klientów: NASA, Sony, ONZ, Disney, BMW
  • Możliwości rozwoju wśród ludzi m.in. z Gdańska, Sidney, San Francisco, Amsterdamu