JavaScript Developer

Warszawa, mazowieckie, Polska
211 dni temu

TeamQuest Sp. z o.o.
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
TeamQuest Sp. z o.o. - Znajdź z nami pracę!

Dla warszawskiego software house specjalizującego się w projektowaniu i rozwoju technologii blockchain poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr referencyjny: GL201901/19010083

Deco

Obowiązki:
  • Współtworzenie i wdrożenie nowego produktu blockchain
  • Realizacja zadań po stronie frontendu
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych
Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu JavaScript
  • Dobra znajomość ES6
  • Umiejętność pracy w metodyce Agile
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL/MySQL)
  • Znajomość Mocha
  • Znajomość Chai.js
  • Znajomość języka angielskiego min.poziom B2

Mile widziane:

  • Znajomość TypeScript
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Parking dla rowerów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowa kawa i przekąski
  • Imprezy integracyjne