Położna / Położny

Gliwice, śląskie, Polska
213 dni temu

Centrum Medicover Gruszczyńskiego ul. Gruszczyńskiego 2/4

Miejsce pracy: Gliwice

Numer ref.: RE/2019/000075

Dla Nas ważny jest człowiek a nie CV.
Dlatego wystarczy, że klikniesz Aplikuj i zaznaczysz odpowiedzi w formularzu.

Coś o Tobie:

  • masz aktualne prawo wykonywania zawodu i wykształcenie wyższe kierunkowe
  • masz min. 2 lata doświadczenia w zawodzie Położnej
  • posiadasz kurs KTG i kurs Edukacji i wsparcia kobiety w okresie laktacji

Twoje obowiązki:

  • pobieranie cytologii
  • w zależności od posiadanych kompetencji, wykonywanie badań specjalistycznych (np. KTG, leczenie ran, kurs doradztwa laktacyjnego)
  • ścisła współpraca z Lekarzem Ginekologiem
  • przygotowywanie Pacjentki do badań lekarskich
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną Pacjentki

Nasza oferta w pigułce:

  • współpraca w wymiarze 1/2 etatu
  • pięcio etapowa ścieżka rozwoju
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy po 7,35 bądź w 12 godzinnym systemie pracy, wolne we wszystkie niedziele i święta
  • w przypadku umowy o pracę pakiet benefitów, który obejmuje m.in. prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny oraz wiele innych
  • przyjazna atmosfera

Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz
aplikując na ogłoszenie lub pod nr 604-506-904