Specjalista Aktuarialny ds Raportowania / Aktuariusz

Warszawa, mazowieckie, Polska
55 dni temu

Polska, Warszawa 32414/001 Permanent

Dla naszego klienta, spółki należącej do jednej z największych międzynarodowych instytucji finansowych na świecie z sektora ubezpieczeń, poszukujemy Kandydatów na Stanowisko Specjalisty Aktuarialnego ds. Raportowania / Aktuariusza.

Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym.

Znajomość sektora instytucji finansowych jest warunkiem koniecznym.

Podsumowanie / Job summary:

Poszukujemy kandydatów do spółki ubezpieczeniowej na stanowisko Aktuariusza / Specjalisty Aktuarialnego ds Raportowania Znajomość SAS warunek konieczny. Znajomość VBA warunek konieczny. Znajomość języka angielskiego jest warunkiem koniecznym. Znajomość MS Office (Excel i Access) jest warunkiem koniecznym.

Opis stanowiska / Job description:

  • Udział w przygotowaniu danych oraz obliczeniach wyniku technicznego, rezerw techniczno-ubezpieczeniowych na potrzeby rachunkowości, wyliczanie danych rachunku zysków i strat.
  • Nadzór nad poprawnością zbierania danych oraz ich weryfikacja.
  • Wprowadzanie usprawnień w procesie zbierania danych.
  • Raportowanie do urzędu nadzoru i do akcjonariusza.
  • Analiza wyników technicznych w porównaniu do planu i przygotowywanie wyjaśnień.
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem departamentu Finansów i Ryzyka.

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane matematyczne lub ekonomiczne.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale aktuarialnym lub pokrewnym - warunek konieczny
  • Wiedza na temat rynku ubezpieczeń.
  • Biegła obsługa MS Office, zwłaszcza Excel i Access.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość VBA będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość środowiska SAS będzie dodatkowym atutem.
  • Zdolność kreatywnego i logicznego myślenia.
  • Determinacja w wywiązywaniu się z podjętych zobowiązań.
  • Dobra organizacja pracy i efektywność.

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej, stabilnej organizacji.
  • Atrakcyjna lokalizacja biura w Śródmieściu

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page