Specjalista ds. finansowych

Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
233 dni temu

Żegluga Polska S.A.

Spółka wchodząca w skład Grupy Polskiej Żeglugi Morskiej P.P. jednego z największych armatorów na rynku morskich przewozów masowych w Europie ogłasza nabór na stanowisko:

Miasto: Szczecin

Region: zachodniopomorskie

Opis stanowiska:

  • przygotowanie (sporządzanie) raportów finansowych i raportów z wyników operacyjnych spółek GK ŻP S.A.
  • analiza sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych
  • analiza ekonomicznej efektywności inwestycji
  • planowanie finansowe
  • wielokryterialne analizy ekonomiczne i finansowe dla celów zarządczych
  • modelowanie mapy przepływów finansowych Grupy Kapitałowej PŻM P.P.
  • rekomendacje metod zabezpieczeń w zakresie operacji walutowych oraz monitoring pozycji walutowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe specjalność (rachunkowość, finanse)
  • minimum 3-letni staż pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość zagadnień finansowych przedsiębiorstw, instytucji finansowych, funduszy celowych, itp.
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dobra organizacja pracy: wielozadaniowość w zakresie prowadzonych projektów i umiejętność określania priorytetów umiejętność argumentowania i analitycznego myślenia
  • umiejętność formułowania wniosków
  • znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w spółce o międzynarodowym zasięgu i ustabilizowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
Zgłoszenia kandydatów powinny zawierać: 1) CV oraz list motywacyjny, 2) kopie dokumentów potwierdzające spełnienie kryteriów formalnych oraz ewentualne dodatkowe kwalifikacje, 3) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla celów rekrutacyjnych, 4) zaświadczenie o niekaralności

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.