Jago-Pro Sp. z o.o.

Firma Jago-Pro istniejąca od 1992 roku,

zajmująca się produkcją aerozoli i produktów

kosmetycznych, poszukuje osób  na stanowiska:

Księgowa

Miasto: Jaworzno

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży krajowej i zagranicznej,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • uzgadnianie kont rozrachunkowych,
  • przygotowywanie rejestru VAT w zakresie podatku należnego oraz JPK,
  • bieżący kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi Spółki,
  • wsparcie przy prowadzeniu ksiąg rachunkowych Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: rachunkowość, finanse,
  • znajomość podstaw księgowości i podatków, w szczególności praktyczna wiedza ustawy o VAT,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Excel,
  • zdolności analitycznego i logicznego myślenia.

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego przycisku: APLIKUJ

CV bez zawartej poniższej klauzury nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym.

Wymagana Klauzula:

Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez Jago-Pro Sp. z o.o. rekrutacji na stanowisko