Koordynator w Contact Center

Kielce, świętokrzyskie, Polska
204 dni temu

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Są nas tysiące. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kielce

Numer ref.: RE/2019/000110

Jeśli:

  • min. 3 letnim doświadczeniem na stanowisku menadżerskim w strukturach obsługi klienta
  • doświadczeniem w zarządzaniu zespołem konsultantów oraz liderów zespołów
  • doświadczeniem w obsłudze klientów z sektora usług medycznych, finansowych bądź telekomunikacyjnych - mile widziane
  • samodzielnością w organizacji i prowadzeniu projektów w obszarze obsługi klienta
  • znajomością j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętnościami analitycznymi pozwalającymi raportować wyniki pracy zespołu i wyciągać właściwe wnioski w celu wdrażania zmian podnoszących skuteczność działania
  • skutecznością w realizacji wyznaczonych celów

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie operacjami w obszarze powierzonych zespołów Front Office w Contact Center Medicover
  • zarządzanie oraz nadzorowanie pracy zespołu
  • realizacja celów budżetowych, efektywnościowych i jakościowych w obszarze powierzonych zespołów działu Front Office
  • analiza, monitoring i egzekwowanie wyników pracy podwładnych
  • motywowanie, coaching i dbanie o rozwój członków podległego zespołu
  • dbanie o profesjonalną obsługę Klienta, zarządzanie jakością obsługi i jej doskonalenie

Oferujemy miejsce pracy, w którym znajdziesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bony świąteczne oraz premia roczna
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop, telefon komórkowy
  • dużą samodzielność
  • doświadczenie w dużej międzynarodowej organizacji
  • możliwość uczestniczenia w projektach i szkoleniach rozwojowych
  • kurs języka angielskiego
  • przyjazną atmosferę, dobrą organizację pracy oraz nowoczesne biuro
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet  Multi Sport, Multi Kino, Multi Teatr, ubezpieczenie NNW, bony świąteczne, szeroka oferta zniżek na produkty w ramach platformy zakupowej Medicover_Benefits, bezpłatny dostęp do platformy MedicoverGO oferującej indywidualne plany dietetyczne i treningowe, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych oraz oferty zniżek na usługi oferowane przez inne spółki w ramach Grupy Medicover)

Zapraszamy do składania aplikacji!
Wiecej informacji na temat firmy: www.medicover.pl